Zarząd

Dariusz Gabryelewicz

prezes

Reżyser, producent, scenarzysta, pedagog. Założyciel i prezes Stowarzyszenia Artystycznego KMT. W latach 1999-2018 instruktor w Ognisku Teatralnym Teatru Ochoty. Instruktor na Międzynarodowych Warsztatach Lato Artystyczne w Krzyżowej oraz w latach 2001-2015 roku na Letnich Warsztatach Ogniska Teatralnego. Współpracował ze Studiem Nagrań Malachitowa przy nagraniach studyjnych i programach telewizyjnych (TVP, TVN) oraz z Agencją Filmu, Reklamy i Widowisk Fenoma, reżyserując i tworząc scenariusze filmowe i reklamowe. Był współproducentem i reżyserem musicalu autorstwa Filipa Dregera i Jacka Getnera „Kopciuszek” z udziałem Marty Carillon i Jakuba Wociala. Twórca i kierownik artystyczny Teatru Dialog, z którym w latach 1995-2005 odnosił sukcesy na przeglądach i festiwalach w kraju i za granicą (7 nagród, w tym dla najlepszych spektakli oraz wyróżnienia i nagrody za reżyserię i role aktorskie). Brał udział w Międzynarodowych Spotkaniach Teatralnych „Les Commediantes” w Mont-Saint-Aignan k/Rouen we Francji oraz w Festiwalu Ancient Theatre Alive! w Grecji.
IMDBFilm Polski

Anna Anwajler

wiceprezes

Od lipca 2012 wiceprezes Stowarzyszenia Artystycznego KMT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Praca w organizacji eventów to jej żywioł. Była organizatorką wielu koncertów i imprez kulturalnych dla młodzieży i studentów. Przez wiele lat zawodowo zajmowała się organizacją wydarzeń związanych ze zdrowym trybem życia. Jej drugim życiem to HR. Szczególnie dobrze czuje się w obszarze rekrutacji, candidate experience, employer brandingu. W wolnym czasie żegluje, jeździ konno i chodzi po górach.

Katarzyna Wybraniec-Pieniążek

sekretarz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim. Edukację muzyczną kontynuowała na Uniwersytecie w Paryżu na wydziale muzykologii. Śpiewaczka, kameralistka, pedagog, dyrygentka oraz menadżer artystyczny. W latach 1995-2003 współpracowała m.in. z Teatrem Orfeusz, Teatrem Ochoty oraz Teatrem Dialog w Warszawie. Kolejne lata spędziła we Francji współpracując początkowo jako solistka, następnie również jako dyrygentka z Chórem Alma Mater w Paryżu. Prowadziła działalność pedagogiczną ucząc śpiewu solowego w Szkole muzycznej Allegro Musique w Paryżu. Od 2008 roku związana z Filharmonią Opolską im. Józefa Elsnera w zakresie organizacji koncertów. Współpracuje z Chórem Filharmonii Opolskiej /inspektor/, a także jest kierownikiem artystycznym Chóru Chłopięcego Filharmonii Opolskiej. W 2010 roku była koordynatorem obchodów Roku Chopinowskiego 2010 w Opolu, a od sezonu artystycznego 2009/2010 również Festiwalu GAUDE MATER POLONIA Wincenty z Kielczy in memoriam. Prowadzi działalność artystyczną zarówno jako solistka i kameralistka oraz prelegent, koncertując w Polsce, Francji i USA.

Michał Pawlik

przewodniczący komisji rewizyjnej

Aktor, pedagog. Absolwent wydziału aktorskiego AST im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Poza aktorstwem zajmuje się teatrem improv (grupy: słabo TO widzę, Mia100W), fotografią i stand-upem (Bez granic, reż. R. Rutkowski). Na koncie ma występy na deskach teatru (Śmieszne miłości, reż. A. Sajnuk; Boża krówka, reż. S. Narloch), filmowe (Supernova, reż. B. Kruhlik) oraz serialowe (Motyw, O mnie się nie martw). Laureat 2 nagród na 36 Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. W swojej pracy pedagogicznej wykorzystuje elementy metod Keitha Johnstone’a, Teatru Instrumentalnego (asystent prof. Jana Peszka), Mike’a Leigh oraz Udayana Prasada, które testuje we własnej pracy aktorskiej. Poza tym amator gotowania, gór oraz Medytacji Ignacjańskiej.