Maja Kłoskowska
instruktor wokalu
Absolwentka Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie w klasie fletu poprzecznego (szkoła I st.) i śpiewu solowego (szkoła II st.). W 2016 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dyrygentury prof. zw. dr hab. Bogdana Goli. Jako dyrygent i pedagog emisji głosu współpracowała z: Chórem Uniwersytetu SWPS, Chórem Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Chórem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2017 roku jest asystentką dyrygenta w Chórze Szkoły Głównej Handlowej; prowadzi tam także zajęcia z indywidualnej i zbiorowej emisji głosu. W 2013 roku z jej inicjatywy powstał “Chór Grochów” mający zrzeszać mieszkańców prawobrzeżnej części Warszawy. Jest także Wiceprezesem stworzonego przy chórze Stowarzyszenia „F jak Wszyscy” realizującego ciekawe projekty muzyczne dla dzieci i dorosłych. Czerpie dużą przyjemność i satysfakcję z pracy pedagogicznej, a jej główną misją jest rozwój techniki wokalnej nie tylko przez dobranie odpowiednich ćwiczeń, ale i pracę nad indywidualną emocjonalnością i muzykalnością.
Katarzyna Wybraniec
instruktor wokalu, sekretarz zarządu
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim. Edukację muzyczną kontynuowała na Uniwersytecie w Paryżu na wydziale muzykologii. Śpiewaczka, kameralistka, pedagog, dyrygentka oraz menadżer artystyczny. W latach 1995-2003 współpracowała m.in. z Teatrem Orfeusz, Teatrem Ochoty oraz Teatrem Dialog w Warszawie. Kolejne lata spędziła we Francji współpracując początkowo jako solistka, następnie również jako dyrygentka z Chórem Alma Mater w Paryżu. Prowadziła działalność pedagogiczną ucząc śpiewu solowego w Szkole muzycznej Allegro Musique w Paryżu. Od 2008 roku związana z Filharmonią Opolską im. Józefa Elsnera w zakresie organizacji koncertów. Współpracuje z Chórem Filharmonii Opolskiej /inspektor/, a także jest kierownikiem artystycznym Chóru Chłopięcego Filharmonii Opolskiej. W 2010 roku była koordynatorem obchodów Roku Chopinowskiego 2010 w Opolu, a od sezonu artystycznego 2009/2010 również Festiwalu GAUDE MATER POLONIA Wincenty z Kielczy in memoriam. Prowadzi działalność artystyczną zarówno jako solistka i kameralistka oraz prelegent, koncertując w Polsce, Francji i USA.
Brunon Hawryluk
scenarzysta, reżyser, recenzent filmowy
Swój pierwszy żywy kontakt z filmem przeżył, statystując jako dziecko w “Cześć, Tereska” Roberta Glińskiego. Studiował reżyserię w AMA Film Academy w Krakowie oraz filmoznawstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej, absolwent warsztatów scenariopisarskich Bahama Films i innych. Autor scenariuszy filmowych (m.in. fanowski film o Wiedźminie „Pół Wieku Poezji Później”), od kilku lat scenarzysta i headautor seriali do TVN-u, Polsatu i innych telewizji (m.in. serial “Wojenne dziewczyny” w TVP). Współscenarzysta i producent nagradzanej etiudy pt. “Zwłoka” (2016) nakręconej na konkurs 48HFP. Reżyser filmów krótkometrażowych (m.in. sci-fi „Kopia”, czy horroru “Cierpienie hrabiego Mortena”). Publikuje artykuły na Lubiegroze.pl oraz FILM.ORG.PL, autor cyklu o polskim kinie SF pt. „Czy polscy reżyserzy śnią o filmach sci-fi?”. Miłośnik fantastyki, szczególnie naukowej i socjologiczno-politycznej, kryminału, spaghetti westernu oraz kina z pogranicza metafizycznego i rozrywkowego.
Marta Carillon
kierownik muzyczny, instruktor wokalu
Absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie. Założycielka szkoły wokalnej Vocarillon w Londynie. Jako vocal coach i musical director współpracowała z wieloma prestiżowymi uczelniami w Londynie (Central School of Speech and Drama, Arts Ed, Sylvia Young Theatre, Sing Sense – Royal Academy of Dramatic Arts, FreeVocals Academy, Limelight Theatre). Kształciła się u światowej klasy ekspertów wokalnych takich jak Anne-Marie Speed (X-factor, Estill Voice Training), Paul Farrington (Covent Garden Opera, Estill), Ann James (Royal Academy of Music). Występowała w National Theatre, Pizza Express Jazz Club, Hilton London (Denmark Street Big Band), Charlie Wrights Jazz Club, Casino Estoril (Marques Production), Kenton Theatre, Teatrze Rampa. W 2013 w słynnym The Premises Studios w Londynie, w którym nagrywały m.in. Adele i Amy Winehouse nagrała swoją debiutancką płytę, która ukazała się pod koniec 2014 roku. Pracuje także jako wokalistka sesyjna, współpracuje z wytwórniami Existence Music, Kula Records, Elevation Recordings.
Justyna Banasiak-Konieczny
choreograf, instruktor tańca
Urodziła się w Szczecinie. Tam zaczęła się jej trzynastoletnia przygoda z gimnastyką artystyczną, która ostatecznie doprowadziła do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Zakończenie kariery sportowej zbiegło się z propozycją udziału w musicalu "Fame" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od tego momentu postawiła na rozwój swoich umiejętności tanecznych. Szkoliła się za granicą m.in w Broadway Dance Center (New York), w Debbie Reynolds Rehearsal Studio and Millenium Dance Complex (Los Angeles), a także w Pineapple Dance Center (London). Była finalistką programu "You Can Dance". Obecnie współpracuje ze stacją TVN przy okazji realizowanych programów i projektów ("Mam Talent", "Allezima", "Projekt Plaża"). Bierze udział w wielu produkcjach teatralnych m.in. w spektaklu stworzonym przez grupę Fair Play i Jarosława Stańka pt. "Metropolish", w spektaklu "The Rocky Horror Show" w warszawskim Och-Teatrze, w reżyserii T. Dutkiewicza oraz w operach "Turandot" i "Oniegin" w reżyserii M. Trelińskiego, wystawianych na deskach Opery Narodowej w Warszawie. Pracuje przy programach, emitowanych przez największe polskie stacje telewizyjne, a na estradzie spotkała się z niezliczoną liczbą artystów z polski i zagranicy. Ma na swoim koncie udział w wielu pokazach (m.in. Alternativ Hair Show w Londynie), teledyskach i reklamach telewizyjnych.
Angelika Gaj
kierownik muzyczny, instruktor wokalu, instruktor tańca
Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na specjalności: Musical. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na specjalności: Choreografia i techniki tańca oraz Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie na dwóch wydziałach: Piosenki estradowej (I i II stopien) i Fortepianu jazzowego (I stopień). Jako wokalistka sesyjna współpracowała z wytwórnią Crystalic Records i producentem Chris Nitrous Oxide. Brała udział w wielu widowiskach scenicznych i koncertach, min.: koncercie musicalowym ?Brodway Street ? The Show? (reż. Jakub Wocial, Magdalena Depczyk) w Teatrze Rampa w Warszawie, czy podczas Gali Miss Polski AWF. Na codzień pracuje jako instruktor tańca oraz jako trener wokalny w Keynote Musical Theater. Prowadzi także zajęcia musicalowe, zarówno taneczne jak i wokalne dla takich firm jak Camport czy Almatur.
Marta Rusiecka
choreograf, instruktor tańca, członek stowarzyszenia
Swoją przygodę z teatrem rozpoczęła w wieku 12 lat. Na początku były to warsztaty, spektakle w szkolnym kole teatralnym. Uczyła się tańca w Egurolla Dance Studio oraz Art Dance Complex. Hip-hop to jej ulubiony styl. Od lutego 2015 roku prowadzi zajęcia taneczne w Keynote Musical Theatre.