Dariusz Gabryelewicz
prezes
Reżyser, producent, scenarzysta, pedagog. Założyciel i prezes Stowarzyszenia Artystycznego KMT. W latach 1999-2018 instruktor w Ognisku Teatralnym Teatru Ochoty. Instruktor na Międzynarodowych Warsztatach Lato Artystyczne w Krzyżowej oraz w latach 2001-2015 roku na Letnich Warsztatach Ogniska Teatralnego. Współpracował ze Studiem Nagrań Malachitowa przy nagraniach studyjnych i programach telewizyjnych (TVP, TVN) oraz z Agencją Filmu, Reklamy i Widowisk Fenoma, reżyserując i tworząc scenariusze filmowe i reklamowe. Był współproducentem i reżyserem musicalu autorstwa Filipa Dregera i Jacka Getnera „Kopciuszek” z udziałem Marty Carillon i Jakuba Wociala. Twórca i kierownik artystyczny Teatru Dialog, z którym w latach 1995-2005 odnosił sukcesy na przeglądach i festiwalach w kraju i za granicą (7 nagród, w tym dla najlepszych spektakli oraz wyróżnienia i nagrody za reżyserię i role aktorskie). Brał udział w Międzynarodowych Spotkaniach Teatralnych „Les Commediantes” w Mont-Saint-Aignan k/Rouen we Francji oraz w Festiwalu Ancient Theatre Alive! w Grecji.
Anna Fuławka-Anwajler
wiceprezes
Od lipca 2012 wiceprezes Stowarzyszenia Artystycznego KMT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Aktywnie udzielała się w Samorządzie Studenckim Wydziału Zarządzania UW czy kole naukowym SIFE, w którym koordynowała duży projekt edukacyjny dla dzieci ze szkół podstawowych (drugie miejsce w Polsce w ogólnopolskim konkursie SIFE Polska). Praca w organizacji eventów to jej żywioł. Jest organizatorką wielu koncertów i imprez kulturalnych dla młodzieży i studentów. Aktualnie działa w branży reklamowej organizując dla firm wydarzenia związane ze zdrowym trybem życia. W wolnym czasie tańczy i chodzi do teatru.
Katarzyna Wybraniec-Pieniążek
sekretarz
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim. Edukację muzyczną kontynuowała na Uniwersytecie w Paryżu na wydziale muzykologii. Śpiewaczka, kameralistka, pedagog, dyrygentka oraz menadżer artystyczny. W latach 1995-2003 współpracowała m.in. z Teatrem Orfeusz, Teatrem Ochoty oraz Teatrem Dialog w Warszawie. Kolejne lata spędziła we Francji współpracując początkowo jako solistka, następnie również jako dyrygentka z Chórem Alma Mater w Paryżu. Prowadziła działalność pedagogiczną ucząc śpiewu solowego w Szkole muzycznej Allegro Musique w Paryżu. Od 2008 roku związana z Filharmonią Opolską im. Józefa Elsnera w zakresie organizacji koncertów. Współpracuje z Chórem Filharmonii Opolskiej /inspektor/, a także jest kierownikiem artystycznym Chóru Chłopięcego Filharmonii Opolskiej. W 2010 roku była koordynatorem obchodów Roku Chopinowskiego 2010 w Opolu, a od sezonu artystycznego 2009/2010 również Festiwalu GAUDE MATER POLONIA Wincenty z Kielczy in memoriam. Prowadzi działalność artystyczną zarówno jako solistka i kameralistka oraz prelegent, koncertując w Polsce, Francji i USA.
Michał Pawlik
przewodniczący komisji rewizyjnej
Aktor. Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Współtwórca zespołu Funky Szayka. Pisze, dramatyzuje, edukuje. Aktor improv (słabo TO widzę). Absolwent Ogniska Teatralnego przy TO oraz Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej. Twórca spektakli Brum, Rozmowy z Cutem, Dziewczynka z zapałkami. Zawodowo zajmował się marketingiem (Performante) i sprzedażą (Music 99). Lubi mity, fizykę, przyrodę i rap. Od czas do czasu skoczy na bungee. Psioczy na świat, kocha ludzi.