Współpracują z nami

Maja Kłoskowska

instruktor wokalu

Absolwentka Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie w klasie fletu poprzecznego (szkoła I st.) i śpiewu solowego (szkoła II st.). W 2016 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dyrygentury prof. zw. dr hab. Bogdana Goli. Jako dyrygent i pedagog emisji głosu współpracowała z: Chórem Uniwersytetu SWPS, Chórem Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Chórem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2017 roku jest asystentką dyrygenta w Chórze Szkoły Głównej Handlowej; prowadzi tam także zajęcia z indywidualnej i zbiorowej emisji głosu. W 2013 roku z jej inicjatywy powstał “Chór Grochów” mający zrzeszać mieszkańców prawobrzeżnej części Warszawy. Jest także Wiceprezesem stworzonego przy chórze Stowarzyszenia „F jak Wszyscy” realizującego ciekawe projekty muzyczne dla dzieci i dorosłych. Czerpie dużą przyjemność i satysfakcję z pracy pedagogicznej, a jej główną misją jest rozwój techniki wokalnej nie tylko przez dobranie odpowiednich ćwiczeń, ale i pracę nad indywidualną emocjonalnością i muzykalnością.

Brunon Hawryluk

scenarzysta, reżyser, recenzent filmowy

Swój pierwszy żywy kontakt z filmem przeżył, statystując jako dziecko w “Cześć, Tereska” Roberta Glińskiego. Studiował reżyserię w AMA Film Academy w Krakowie oraz filmoznawstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej, absolwent warsztatów scenariopisarskich Bahama Films i innych. Autor scenariuszy filmowych (m.in. fanowski film o Wiedźminie „Pół Wieku Poezji Później”), od kilku lat scenarzysta i headautor seriali do TVN-u, Polsatu i innych telewizji (m.in. serial “Wojenne dziewczyny” w TVP). Współscenarzysta i producent nagradzanej etiudy pt. “Zwłoka” (2016) nakręconej na konkurs 48HFP. Reżyser filmów krótkometrażowych (m.in. sci-fi „Kopia”, czy horroru “Cierpienie hrabiego Mortena”). Publikuje artykuły na Lubiegroze.pl oraz FILM.ORG.PL, autor cyklu o polskim kinie SF pt. „Czy polscy reżyserzy śnią o filmach sci-fi?”. Miłośnik fantastyki, szczególnie naukowej i socjologiczno-politycznej, kryminału, spaghetti westernu oraz kina z pogranicza metafizycznego i rozrywkowego.

Marta Carillon

kierownik muzyczny, instruktor wokalu

Absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie. Założycielka szkoły wokalnej Vocarillon w Londynie. Jako vocal coach i musical director współpracowała z wieloma prestiżowymi uczelniami w Londynie (Central School of Speech and Drama, Arts Ed, Sylvia Young Theatre, Sing Sense – Royal Academy of Dramatic Arts, FreeVocals Academy, Limelight Theatre). Kształciła się u światowej klasy ekspertów wokalnych takich jak Anne-Marie Speed (X-factor, Estill Voice Training), Paul Farrington (Covent Garden Opera, Estill), Ann James (Royal Academy of Music). Występowała w National Theatre, Pizza Express Jazz Club, Hilton London (Denmark Street Big Band), Charlie Wrights Jazz Club, Casino Estoril (Marques Production), Kenton Theatre, Teatrze Rampa. W 2013 w słynnym The Premises Studios w Londynie, w którym nagrywały m.in. Adele i Amy Winehouse nagrała swoją debiutancką płytę, która ukazała się pod koniec 2014 roku. Pracuje także jako wokalistka sesyjna, współpracuje z wytwórniami Existence Music, Kula Records, Elevation Recordings.

Aleksandra Wysocka

reżyserka

Reżyserka po Warszawskiej Szkole Filmowej i Wrocławskiej Szkole Filmowej Mastershot. Jej projekty „Fraga” i „5 minut” zaistniały na festiwalach. Aktualnie realizuje nad trzema projektami filmowymi: filmu dokumentalnego kreacyjnego „Podejdź bliżej”, grupowego projektu Wrocławskich Spotkań Scenariuszowych i Dramatopisarskich w formie fabularnego shortu oraz pełnometrażowego filmu „That Jazz”. Prowadzi podcast „Filmotwory” o branży filmowej od kuchni, z punktu widzenia młodego pokolenia filmowców.

“Moją motywacją przestał być sukces i to kim mogę się stać. Inspiruje mnie najbardziej to kim jestem i po co jestem. Kocham tworzyć treści, film był dla mnie od dziecka mariażem kreatywności, emocjonalności i przygody. Od kilku lat rzeczywiście prowadzę życie, które jest przygodą. Do tego mam nadzieję inspirować innych. Nie ma dla mnie nic gorszego niż zmarnowane szanse, wyrzucony potencjał i życie w formie przetrwalnika.”

Angelika Gaj

kierownik muzyczny, instruktor wokalu, instruktor tańca

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim oraz Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie na wydziale piosenki estradowej oraz na wydziale fortepianu jazzowego.
 
Jako wokalistka i autorka muzyki współpracowała min. z Teatrem V6 w Łodzi. W trakcie tej współpracy stworzyła muzykę do spektakli “Ostatni Płatek Śniegu” oraz “Aquarius”. Wcieliła się także w postać Lisy Houseman w spektaklu muzycznym “Dirty po latach” w reż. Stanisława Mąderka, realizowanym przez Gawrę Artystyczną w Poznaniu. W repertuarze jazzowym można ją było usłyszeć min. podczas XXV Gali Jazz Melomanów w Teatrze Wielkim w Łodzi, gdzie wystąpiła u boku Stana Breckenridge’a i Wojciecha Karolaka. 
 
Obecnie działa aktywnie jako kompozytor oraz artystka sceniczna i pedagog tańca. Stylistyki muzyczne, w których porusza się jako wokalistka to: smooth jazz, pop, jazz, musical.

Justyna Banasiak-Konieczny

choreograf, instruktor tańca

Urodziła się w Szczecinie. Tam zaczęła się jej trzynastoletnia przygoda z gimnastyką artystyczną, która ostatecznie doprowadziła do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Zakończenie kariery sportowej zbiegło się z propozycją udziału w musicalu "Fame" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od tego momentu postawiła na rozwój swoich umiejętności tanecznych. Szkoliła się za granicą m.in w Broadway Dance Center (New York), w Debbie Reynolds Rehearsal Studio and Millenium Dance Complex (Los Angeles), a także w Pineapple Dance Center (London). Była finalistką programu "You Can Dance". Obecnie współpracuje ze stacją TVN przy okazji realizowanych programów i projektów ("Mam Talent", "Allezima", "Projekt Plaża"). Bierze udział w wielu produkcjach teatralnych m.in. w spektaklu stworzonym przez grupę Fair Play i Jarosława Stańka pt. "Metropolish", w spektaklu "The Rocky Horror Show" w warszawskim Och-Teatrze, w reżyserii T. Dutkiewicza oraz w operach "Turandot" i "Oniegin" w reżyserii M. Trelińskiego, wystawianych na deskach Opery Narodowej w Warszawie. Pracuje przy programach, emitowanych przez największe polskie stacje telewizyjne, a na estradzie spotkała się z niezliczoną liczbą artystów z polski i zagranicy. Ma na swoim koncie udział w wielu pokazach (m.in. Alternativ Hair Show w Londynie), teledyskach i reklamach telewizyjnych.