FESTIWAL ARTYSTÓW NIEOBLICZALNYCH (2014)

FAN - czas na drugą edycję!

Festiwal Artystów Nieobliczalnych odbędzie się 11-12 kwietnia 2014 roku w LO im. José Martí. Dwa dni święta teatru i muzyki.

Masz zespół? Tworzysz muzykę? Reżyserujesz spektakle?
Chcesz pomóc, żeby II edycja FAN była niezapomnianym wydarzeniem?

Zgłoś się: festiwal@fan.edu.pl

Stowarzyszenie Artystyczne KMT z dumą wspiera Festiwal Artystów Nieobliczalnych FAN 2014.

SZTUKA TEATRALNA „BRUM” (2012)

B.R.U.M.


scenariusz i reżyseria:
Michał Pawlik

obsada:
B. – Michał Kulesza
R. – Michał Wituszyński
U. – Adrianna Minkiewicz
M. – Aleksandra Michalewicz

Brum to zakłócenie telekomunikacyjne przejawiające się jako charakterystyczne buczenie w radioodbiornikach i telewizorach podłączonych do sieci elektrycznej. A co jeżeli coś zakłóci spokój zwykłego, szarego człowieka? Co jeżeli dotąd tłumione rozum i uczucia dojdą do głosu, demaskując bezwolność człowieka determinowanego przez konsumpcjonizm? Wówczas otaczająca nas rzeczywistość może okazać się zupełnie inna niż nam ją prezentowano. Przekonuje się o tym bohater „BRUM”, który podejmuje walkę o własną niezależność, próbując pokonać ograniczające go bariery. Jednak te podsycane są przez niewidzialną moc, która pod pozorem prawdy i troski dąży do zmanipulowania i zniewolenia jednostki. Walka z wiatrakami czy faktyczna wolność? Na to pytanie bohater, czyli każdy z nas, musi odpowiedzieć sobie sam.

TALENTY OCHOTY (2009)

Talenty Ochoty 2009

Stowarzyszenie Artystyczne KMT ma zaszczyt zaprosić koncert galowy "Talenty Ochoty", prezentujący najwybitniejszych twórców związanych z naszą dzielnicą. Razem z Ośrodkiem Kultury Ochoty oraz Wydziałem Kultury Urzędu Dzielnicy Ochoty dla m. st. Warszawy współorganizujemy to wydarzenie. Podczas uroczystości rozdane zostaną wyróżnienia „As Ochoty”.
29 listopada 2009 godz. 18.00 Teatrze na Woli